Rabaty i okazje – kto ich nie lubi? Od niedawna także na wyjazdacg i wycieczkach

Letnie czy zimowe wyjazdy to zawsze okazja do odpoczynku, korzystania z wolnego czasu i relaksu. Każdy od czasu do czasu wybiera się w jakąś podróż, chociażby weekendowa w miejsca położone w okolicy, by spędzić tam czas ze znajomymi i bliskimi. Nawet jeśli fundusze, jakie posiadamy są niewielkie, to raczek każdy może pozwolić sobie na spędzenie czasu na krótkich wycieczkach. Idealnie nadają się noclegi biały dunajec – miejsce spokojne, ale zarazem bliski Zakopanemu, więc idealna baza wypadowa na takie wyjazdy. W czasie w którym możemy bez problemu sprawdzić w sieci, co ma nam do zaoferowania dany hotel, zaplanowanie wyjazdu jest dziecinną igraszką, którą może wykonać każdy. http://www.dunajeckidworek.pl/ to niezwykle przyjemne miejsce, w którym odpocząć możemy od zgiełku i hałasu, ale zarazem cieszyć się pięknymi widokami i okolicznymi atrakcjami.

Trudno jednak wybrać się na wycieczkę i spędzać cały czas w swoim pokoju – właściwie kwatery są nam potrzebne tylko na nocleg, więc chyba nawet nie musimy mieć warunków bardzo luksusowych – wszystko zależy od preferencji. Podczas wyjazdu każdy zakłada zazwyczaj jakiś plan działania – co zobaczyć, gdzie się udać, jak spędzić czas. Kiedy nie jesteśmy do końca pewni lub jesteśmy otwarci na nowości, warto skorzystać z Karty Tatrzańskiej. Jest ona darmowa, a razem z jej otrzymaniem po przyjeździe, dostajemy całą listę atrakcji, z których możemy dzięki niej korzystać w znacznie niższych cenach. To świetna akcja zwłaszcza na zimę, ale nie tylko – można znaleźć tam mnóstwo propozycji stoków narciarskich, na których dzięki karcie pojeździmy taniej. Dostępne są także gratisy, niższe ceny wypożyczania czy darmowe zjazdy. Mało tego, w okolicy Białego Dunajca jest mnóstwo Term – miejsc, w których wypocząć możemy w wodzie, w jacuzzi czy w wodach termalnych – dzięki karcie możemy także w nich korzystać z licznych zniżek i gratisowych minut. To jeszcze nie wszystko – każdy wyjazd, nie tylko w góry, to kosztowanie regionalnych potraw i smaków. Karta Tatrzańska umożliwia wizytę w wielu kawiarenkach, karczmach i restauracjach w niższych cenach, pojawiają się także propozycje gratisowych butelek wina czy propozycje tańszej gry w sqasha oraz pójścia na imprezę w mieście. Znajdą się także zniżki na kręgle – nawet kiedy pogoda będzie niekorzystna to będziemy mieli co robić.

Z Kartą Tatrzańską naprawdę opłaca się wyjechać – możemy korzystać z wielu atrakcji o wiele taniej. Loty samolotem, skoki spadochronowe, nawet zakupy w kilkunastu sklepach będą nas kosztować znacznie mniej. Jak widać więc, nasz wyjazd nie musi być dla naszego portfela katastrofą, a warto wybrać się w taką podróż od czasu do czasu zwiedzając nowe miejsce, na przykład na boże ciało biały dunajec. Bez problemu znajdziemy coś dl siebie i spędzimy czas w przepięknych górach, z rodziną czy znajomymi, z którymi zżyjemy się jeszcze bardziej. Warto się więc wybrać na wycieczkę, chociażby tylko na kilka dni.

Skoro można skorzystać ze zniżek, to dlaczego przepłacać? Noclegi biały dunajec umożliwiają nam korzystanie z takich atrakcji jak termy czy stoki, a w większości w góry wybieramy się właśnie na narty. Trzeba jednak wiedzieć, że nadają się one nie tylko na wyjazdy zimowe, ale i w lecie są bardzo ciekawym miejscem do odwiedzenia. Każdy z nas znajdzie dla siebie jakieś atrakcje, a przecież po całym roku pracy czy nauki zasługujemy na chociaż krótki wyjazd.

Mimo, że muzea kojarzą się raczej z niczym ciekawym, na pewno powinniśmy skorzystać z możliwości bycia w okolicy. Dowiemy się na pewno wielu ciekawych rzeczy, a wstęp będzie oczywiście również niższy. Korzystając z noclegi biały dunajec, do centrum Zakopanego mamy niewielką odległość, dobrze więc zaplanować sobie zwiedzanie na spokojnie, tak by zdążyć zobaczyć wszystko, co planowaliśmy zwiedzić. Na pewno nam się spodoba, więc już dziś zacznijmy planowanie.

Podróżując po Polsce wspieramy lokalnych twórców i przedsiębiorców – dzięki temu mogą oni prosperować lepiej i cieszyć się sukcesami, a nasze pieniądze z podatków sprawiają, że kraj się rozwija. Dodatkowo, aż wstyd nie być nigdy w Zakopanem – wybierzmy się na rodzinną wycieczkę, gdzie na pewno spędzimy czas radośnie i dobrze z bliskimi. Noclegi biały dunajec będą świetnym miejscem na bazę wypadową we wszystkie ciekawe miejsca. Czy to marsze po górach, czy zwiedzanie, czy jazdę na nartach.